KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14677027
nr 1467 7027
Jukka Vänttinen
(f. 1954)
Etsning, Jukka Vänttinen (f. 1954), Signerad, numrerad 143/295, daterad 2004, "efter regnet". Bildmått: 21x12 bm: 36x26, oramat löst blad
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 maj 2022
kl 19:40:07
16/5 18:09:15